Інтернет

У зв’язку з НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ, послуги інтернет не будуть припинятися за несплату до4 січня 2021 року.

Графік роботи на святкові дні:

31 грудня 2020 р - 3 січня 2021 р. — вихідні.
4-5 січня 2021 — робочі
6 січня 2021 р. — скорочений робочий до 14:00
7 січня 2021 р. — вихідний
14 січня 2021 р. — вихідний
19 січня 2021 р. — вихідний

 

В Заліссі, Великих та Малих Чорнокінцях з Нового року збільшується абонплата до 170 грн.

 

Тариф S

80 грн/30 днів

Фільмів 3000
Каналів 154

Тариф M

100 грн/30 днів

Фільмів 5000
Каналів 208

Тариф L

140 грн/30 днів

Фільмів 6500
Каналів 226
Каналів HD 93
 

Виберіть пристрій

Android Смартфон

Сама чудова властивість TRINITY-TV – телебачення в кишені! І не тільки ТБ... З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення і кінозал для смартфонів це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті – досить доступу в інтернет. Качай додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройди безкоштовну СМС активацію і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою.

Завантажити

Android Планшет

Хочете перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це правильне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі рейтингові канали, а також архів якісних фільмів і популярних передач. Це все що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть безкоштовну СМС активацію і проводите час з захоплюючим контентом!

Завантажити

Комп'ютер

Найпоширеніший пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV – це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТВ і кінозал. Безумовно на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все що завгодно... Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.

Завантажити

Телевізор

Не секрет, що активація сервісу TRINITY на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Введіть свій номер телефону у відкритому вікні, і натисніть «відправити». Далі введіть код з смс повідомлення у відповідне віконце, натисніть «активувати» і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!

Завантажити

Приставка

Якщо Ваш телевізор не має функцію СМАРТ – не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніший пристрій. Процес цього перетворення нескладний – виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки – Ви можете придбати її у нас.

Завантажити